13:43

odkrywam na nowo...

A co? Nic innego jak blogspota. Dacie wiarę, że zapomniałam ile frajdy, ile radości sprawiało mi pisanie nowych postów, odwiedzanie waszych blogów? Kurde, blog to naprawdę coś niesamowitego. I teraz, kiedy mam wolne na uczelni... mam wakacje, coś mnie tchnęło i pozmieniałam trochę wygląd, z tego różowego na bardziej dojrzały-szary. Zmieniłam też nazwę NAD ŻYCIEM na życiowe kulminacje, choć do końca nie jestem przekonana do tej nazwy...


Przestałam blogować noooo ponad rok temu.. To sporo, dlatego musimy się wzajemnie poznać na nowo! Mam nadzieję, że to się uda! Nastąpiły zmiany w moim życiu. Obecnie studiuję filologię polską. Wspólnie z Kubą wynajmujemy mieszkanie. Mnie, całkiem niedawno udało się znaleźć pracę w Diverse. Wszystkiego powoli, powoli się uczę!

Ahaaa! Poszukuję osoby, która chciałaby mi pomóc z szablonem bloga..

8 komentarzy:

 1. To do dzieła, czekam na nowe posty ;).

  OdpowiedzUsuń
 2. widzę, że nie tylko ja zaczęłam od nowa! blogi są fajne, nie da się z nimi skończyć! :D powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. stąd się nie da odejść na zawsze ;D to jest wręcz niemożliwe ;)!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej, super, że wróciłaś! Blogowanie jest niesamowite i faktycznie daje wiele radości i frajdy ♥

  minimalistyczny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również dopiero wróciłam po przerwie, ale taka przerwa każdemu dobrze robi :) Jeśli chodzi o szablon bloga hmm wejdź do mnie i zobacz jak to u mnie wygląda, mogłabym postarać się coś pomóc :) Jeśli się zdecydujesz napisz na mojego emaila bykaamm@gmail.com :))
  Pozdrawiam!
  http://makekam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. czekam na posty! ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Też sobie przypomniałam o moim blogu, pamiętam jak komentowałyśmy sobie nawzajem ii pamiętam, że dostałam kiedyś kartkę od Ciebie :) Pozdrawiam Weronika! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny blog, zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz.

Copyright © 2016 życiowe kulminacje , Blogger